Lajme

Kur hidherohem me te dashuren e maltretui gruan,Nuk e dua aspak gruan time sepse…

Kur hidherohem me te dashuren e maltretui gruan,Nuk e dua aspak gruan time sepse…-Pershendetje histori te jetes komentues lexues edhe un deshta ta shpreh historin time jam nje burr I martuar po kur isha I ri e kam dasht nje vajz shum dhe kam dasht te martohem me te por prinderit nuk me lejuan te martohem me te sepse familjen se ka pas te mir dhe u ndava prej saj e u martova me nje vajz tjeter qe me don qmendurisht qdo levizje qe bej me vjen pas kem dy femij por pas nje kohe te gjat.Shtyp reklamen per ti pare video/Pak sekonda pasi ta kaloni marketingun shfaqen pamjet

Perseri rash ne kontakt me vajzan qe e doja kur isha I ri edhe ajo eshte martuar e tradhton burrin e saj me mua edhe e kam tradhtu gruen me at qe ma don shpirti gruen e mam per shtepi te kujdeset per prinderit e mi e ti respekton prinderit e te kujdeset edhe per femit e mi e at e kam ber shfajlerk e dua e per grue nuk ndjej asgje por nje dit gruaja morri vesh qe jam ne kontakt me gruen qe e kam dasht ne rini dhe ju lendu zemra dhe I tregova qe un e dua ate edhe pse eshte martu ka tre femij ajo un e dua por gruaja me tha me ke thy zemren si nje got kristali ne mija copeza te vogla qe smund te bledhi me te formoj perseri at got kristali dhe me tha edhe xhamin para kamve me ma pru ma nuk te besoj per asgje se buka qe u nda nuk ngjitet ma ka ndryshu sjellje tash nuk me respekton si me par.Shtyp reklamen per ti pare video/Pak sekonda pasi ta kaloni marketingun shfaqen pamjet

Comment here