Lajme

‘Malli m’ka tharë’, vizitë në varrin e së ëmës, Arjola Demiri rrënqeth me fjalët

Arjola Demiri i ka rrënqethur të gjithë me fjalët për nënën e saj të ndjerë, e cila prej dy vitesh nuk jeton më. Aktorja ka vizituar sot varrin e të ëmës dhe ka postuar një video tejet prekëse.
“2 vjet pa ty nanë, malli nanë, m’ka tha malli”, ka shkruar Arjola.Shtyp reklamen per ti pare fotot/Pak sekonda pasi ta kaloni marketingun shfaqen pamjet

Comment here