Lajme

Moderatoja mjel dhinë në fshat, ndan përvojën me ndjekësit e saj (video)

Moderatorja dhe aktorja e humorit Rudina Dembacaj ka shkuar në fshat dhe ka vendosur që të mjelë një dhi./Pak sekonda pasi ta kaloni marketingun shfaqen pamjet

Ajo ka postuar videon e saj teksa kryen veprimin e mjeljes së dhisë.“Nuk ka kënaqësi më të madhe se të mjelësh një dhi,”– shkruan Rudina Dembacaj në videon e postuar në rrjete sociale./Pak sekonda pasi ta kaloni marketingun shfaqen pamjet

Comment here