Lajme

Tu dasht me ja dergu sms te dashurit “hajde se shkoj” ja kom dergu burrit gabim,Ka ardh mka kap per flok dhe me ka…

Tu dasht me ja dergu sms te dashurit “hajde se shkoj” ja kom dergu burrit gabim,Ka ardh mka kap per flok dhe me ka…-A ka mundsi me ma postu qit Histori te jetes. Anonim te lutem sepse kam familjar qe e percjelin kete faqen e juv edhe sdu qe ata me marr vesh se jam une tu e shkrujt kete histori. Une jom nje gru me shume pendim edhe shume paranoj. Nuk ka njeri mbi kete tok qe menon ma prap se une edhe qe osht ma xheloze edhe krejt qito sene burojn prej veprat tmija.Shtyp reklamen per ti pare video/Pak sekonda pasi ta kaloni marketingun shfaqen pamjet

Une i boj flliqnihanet e menoj qe jan krejt njejt si une qe tradhtojn e sene ama so qashtu. Une per vete jom kan e martume edhe fatkeqsisht nuk jom ma veq per qisi sene. Jom kon me ni martes shume tmire e shume tshnosh po une budallica e prisha tu bo gjeste edhe e murr vesh edhe burri. Krejt historia jem fillon ne 2010. Qathere kur jom njoftu me burrin jom njoftu edhe me nifar tipi tjeter edhe krejt mshkojke mire me te dyt sisha hala nlidhje me asnjani veq kqyrsha cili pom pelqen ma shume. Kur pa prit pa kujtu mpropozoj njani martes e une nqat moment sdita qysh me reagu edhe kom pranu. Qaj u kan burri jem po tani skom dit qysh me ja bo ktij tjetrit me i kallxu qe jom feju. Skisha qysh edhe qashtu mka met si dashnori ama pahiri jo me qellim se mpelqejke shume edhe sdisha qysh mi than me mu largu se isha ni gru e dashurume ndy burra. Hajt hajt hajt u martova e sene edhe mpunojke burri dej von e shkojsha me tjetrin.Shtyp reklamen per ti pare video/Pak sekonda pasi ta kaloni marketingun shfaqen pamjetShtyp reklamen per ti pare video/Pak sekonda pasi ta kaloni marketingun shfaqen pamjet

Comment here