Lajme

Momentet më emocionuese të kapura nga kamera gjatë dasmave, fotot fituese të çmimit ndërkombëtar

Edhe pse pikëpamjet e njerëzve mbi martesën mund të ndryshojnë ndër breza, për shumë njerëz, martesa mbetet një ditë që feston dashurinë, angazhimin dhe lumturinë./Pak sekonda pasi ta kaloni marketingun shfaqen pamjet

Në Shtetet e Bashkuara të Amerikës u mbajt konkursi Konkursi Ndërkombëtar i Fotografisë së Dasmës, që mblodhi së bashku fotografë profesionistë të dasmave të cilët përshkruanin gamën e gjerë të emocioneve që sjell kjo ditë e rëndësishme.Bright Side publikoi 20 prej fotove fituese, të cilat mund t’i shihni në foto galerinë më poshtë./Pak sekonda pasi ta kaloni marketingun shfaqen pamjet

Comment here