Lajme

‘S’do iki në qiell рa mbajtur lulet e daѕmëѕ!’ Нistoria e kësaj vogëlusheje ka рuѕhtuar internetin

Historia e 4-vjeçares Paige ka përlotur çdokënd që e ka lexuar.
Ajo u thoshte të gjithëve se do të mbante lulet gjatë dasmës së dy prindërve të saj.
Por papritur Pagie u diagnostikua me ka ncer në tru dhe doktorët u thanë prindërve se vajzës i kishte mbetur shumë pak ditë jetë.

Prindërit e saj në bashkëpunim me tezen e vogëlushes arritën të organizonin një dasmë shumë të bukur në spital brenda vetëm 24 orëve.
Paige ishte një vogëlushe e shëndetshme deri para dy muajve.
Më pas ajo nisi të ndiente dhimbje të tmerrshme në kokë.

Comment here