Lajme

Dikur jepte lajmet më gj oksin jashtë, shikoni çfarë i ka ndodhur tani bukuroshes se zjarr tv

Të gjithë e mbajnë mend si një nga gazetarët që jepte lajmet në “Zjarr” me gjo.ksin jashtë, duke i nxjerrë të gjitha./Pak sekonda pasi ta kaloni marketingun shfaqen pamjet

Por çfarë ka ndodhur tani me Enkihn? Tashmë Enki nuk punon më në “Zjarr Tv”, por vazhdon që të jetë shumë e komentuar, ku së fundmi mediat italiane kanë shkruar për të.Fotografitë e saj të fundit e tregojnë atë me pushime, midis detit dhe vendasve. Enki e bukur nuk ndalet së kapuri vëmendjen për format e saj bujare dhe gjithashtu për rrobat gjysmë të zhv eshura: si për të thënë, ujku qimen e ndërron, por zakonin s’e harron”, thuhet në artikullin e cronacaqui.it ndër të tjera./Pak sekonda pasi ta kaloni marketingun shfaqen pamjet

Comment here