Lajme

“Jam po aq burrë sa…”/ Inxhinieri që shkon në punë me taka, i ftuari i Bietës: Djemtë janë xhelozë

Një nënshtetas amerikan, por që prej kohësh jeton e punon në Gjermani u bë i njohur në botë, për shkak të mënyrës se si vishet./Pak sekonda pasi ta kaloni marketingun shfaqen pamjet

Mark Bryan, inxhinier me profesion ka hequr dorë nga kostumet klasike të burrave, duke shkuar çdo ditë në punë me taka dhe fund. 61-vjeçari këtë të enjte ishte i ftuar në studion e emisionit “Ftesë në 5”, ku zbuloi shumë të panjohura për veten. Ai tha se ka 40 vite që ecën me taka, ndërsa veshjen e fundeve e ka nisur këto 5 vitet e fundit./Pak sekonda pasi ta kaloni marketingun shfaqen pamjet

Comment here