Lajme

Rrëfehet 43-vjeçarja: Ish i DASHURl më çmĕndi në hoteI, por tani…[VIDEO}

Rrëfehet 43-vjeçarja: Ish i DASHURl më çmĕndi në hoteI, por tani…/Pak sekonda pasi ta kaloni marketingun shfaqen pamjet

Ajo ka treguar se e do ende shumë ish të dashurin, mirëpo përvojat e hidhura të tij, nuk po e mundësojnë bashkimin e tyre. Më poshtë mund të lexoni rrëfimin e saj të plotë:…Ndiqen! videon per te kuptuar se per qfare behet fjale:Ju ftojmë të hapn! market!ngu^n për pak sek’onda dhe shfaqen pamjet ekskluz!ve…

Comment here