Lajme

A e njihni vajzën në foto? Ajo sot është ndër moderatoret më të njohura!

Ajo është një nga moderatoret më të komentuara të showbiz-it shqiptar.
Është fjala për Kiara Titon, e cila është mjaft aktive në profilin e saj në “Instagram”.
Duket se të njëjtën ëmbëlsi dhe bukuri që e karakterizon ajo e ka pasur që në fëmijëri.Shtyp reklamen per ti pare video/Pak sekonda pasi ta kaloni marketingun shfaqen pamjet

E një gjë të tillë e ka vërtetuar me një fotografi të vjetër, të postuar në “Instastory”./Kosovarja/

Comment here