Lajme

Demë Shehu i Grupit të Kumanovës: Sa herë që vjen Ramazani ma kujton Begun, Mirsadin, Edmondin

Demë Shehu i Grupit të Kumanovës: Sa herë që vjen Ramazani ma kujton Begun, Mirsadin, Edmondin

Demë Shehu nga Juniku, përmes një statusi ne llogarinë e tij në Facebook, ka reaguar pas debateve që kanë sh përthyer rreth fesë, shkruan Kosova Post.
“I respektoj të krishterët, sepse asnjëherë të vetme nuk i kam dëgjuar që ta përqeshin e ta injorojnë besimin e tyre!” – shkruan Shehu në fillim të postimit, duke ua kujtuar të gjithë analistëve dhe politikanëve, që i dhanë “zjarr” debatit rreth fesë këto ditë.Shtyp reklamen per ti pare video/Pak sekonda pasi ta kaloni marketingun shfaqen pamjet

Sipas tij, të tillët “duke përqeshur e injoruar besimin e tyre, mendojnë se do të jenë të respektuar tek ndërkombëtarët.”
Por ai është i bindur se në sytë e ndërkombëtarëve, kjo nuk ka ndonjë vlerë.Shtyp reklamen per ti pare video/Pak sekonda pasi ta kaloni marketingun shfaqen pamjet

Comment here