Lajme

E Mbani Mend ”Ranvirin” E Serialit ‘’Bidaai’’, Ja Çfarë Ka Ndodhur Me Aktorin

Ishte personazhi i cili u pëlqeu më shumë në telenovelën ‘Bidaai’ i transmetuar vite më parë në tv Klan.

Dhe bëhët fjalë për aktorin indian Kinshuk Mahajan.

Aktori sot është 33 vjeç dhe jeta e tij ka ndryshuar tërësisht.
Ai është i martuar dhe baba i dy binjakëve.
Ranvir tani është fokusuar tek familja e tij dhe rritja e vajzës dhe djalit.

Aktori është shumë i përkushtuar familjes dhe poston shpesh foto me bashkëshorten dhe fëmijët.
Ai e ka pagëzuar djalin me emrin Sahir dhe vajzën me emrin Saisha.

Në aspektin profesional Ranvir vazhdon aktrimin dhe ka luajtur në disa seriale shumë të suksesshëm indian.Pamjet ne linkun me posht

Comment here