Lajme

Ndodh mrekullia/ Shqiptarja sjell në jetë fëmijën: Janë mirë!

Një grua e re në moshë ka sjellë në jetë fëmijën në maternitetin “Koço Gliozheni”, në Tiranë./Pak sekonda pasi ta kaloni marketingun shfaqen pamjet

News 24 raporton se nëna ka qenë e infektuar prej disa ditësh me Covid-19, por fatmirësisht ka bërë një lindje natyrale. Si ajo dhe foshnja janë në gjendje të mirë shëndetësore. Nëna e fëmija kanë lënë tashmë spitalin dhe janë në gjendje të stabilizuar shëndetësore./Pak sekonda pasi ta kaloni marketingun shfaqen pamjet

Comment here