Lajme

Një ditë para Ramazani pajtohen dy familje Kosovare (Video)

Një ditë para Ramazani pajtohen dy familje Kosovare (Video)

Një ditë para Ramazani pajtohen dy familje Kosovare.
Në ndërmjetsimin e deputetit Bekë Berisha të hënen me 12.04.2021 u pajtuan dy familje të cilat ishin në h asmëri, familja Hakaj dhe Lipaj.
Pajtimi i këtyre dy familjeve u bë pikërisht në këtë ditë, ku u shënua edhe Dita e Dëshmorëve të Komunës së Istogut.Shtyp reklamen per ti pare video/Pak sekonda pasi ta kaloni marketingun shfaqen pamjet

Comment here