Lajme

Njihuni me motrën bukuroshe të Rina Balaj

Rina Balaj është nëjra nga reperet më të njohura shqiptare.
Ajo pëlqehet mjaft shumë dhe secilen këngë që publikon dëgjohet.
Mirëpo ajo nuk poston shumë fotografi me familjarët.Shtyp reklamen per ti pare video/Pak sekonda pasi ta kaloni marketingun shfaqen pamjet

Së fundmi në InstaStory postoi një foto bashkë me të motrën dhe të dyja po duken mjaft bukur./Infokosova/

Comment here