Lajme

Sa bukur duket me veshje tradicionale Duda Balje!

Duda Balje njihet së një ndër politikanet më të bukura.
Ajo është mjaft aktive në rrjetet sociale ku shpesh sjell fotografi të ndryshme të saj por edhe familjare.
Së fundi ajo ka sjell një fotografi me veshje tradicionale.Shtyp reklamen per ti pare video/Pak sekonda pasi ta kaloni marketingun shfaqen pamjet

Dhe si në secilën veshje edhe këtu po duket shumë bukur./Infokosova/

Comment here