Lajme

Sindi i drejtohet Mevlanit: Ti nga Kavaja më thua mua…! Antonela i del në mbrojtje: Ti je sa…! (VIDEO)

Sindi dhe Antonela janë përfshírë në një debàt mes tyre puntatën e djeshme në ‘Për’Puthen’.
Fakti që Sindi u shpreh se ka qenë morali i saj, i cili ka ndikuar që të mos krijojë një lídhje, ka sjellë reàgimin e Antonelës e cila u shpreh se është ofénduese.
Ndërsa Sindi iu drejtua se nuk e kuptonte se përse ajo i është kundérvénë kur ajo e kishte për parímet e saj personale e jo në mënyrë të përgjithësuar.
Takimi katër minutash mes Sindit dhe Atdheut ka ndézur gjàkrat mes saj dhe Antonelës.Shtyp reklamen per ti pare video/Pak sekonda pasi ta kaloni marketingun shfaqen pamjet

Në debat e sipër vajza nga Shkodra e ka ofénduar duke i thënë se është sa taka e këpucës së saj, pasi Sindi i tha se mos ndjente konkurréncë.
Sindi: Po ndjen konkurréncën Antonela?
Antonela: Je sa taka ime 12 centimetra.
Sindi: Kjo dashuria juaj nga hiçi të duket e besueshme?Shtyp reklamen per ti pare video/Pak sekonda pasi ta kaloni marketingun shfaqen pamjet

Comment here