Lajme

Ua ç’paska qenë kjo vjehrrë, i bën nuses gjëmën teksa ajo flinte. Nuk e keni dëgjuar ndonjëherë

Epo çfarë nuk kemi dëgjuar për marrëdhëniet nuse dhe vjehrrë, por këtë nuk na e kishin zënë veshët. A do e besonit ju se vjehrra i ka ndërruar emrin nipit kur nusja ishte në gjumë? /Pak sekonda pasi ta kaloni marketingun shfaqen pamjet

Po, po, ka ndodhur realisht.Vjehrra kishte arritur të bindte djalin e saj për të ndryshuar emrin që ai kishte rënë dakord me nusen për fëmijën e tyre.Ajo u shokua kur zbuloi se burri i saj i kishte ndryshuar emrin djalit të tyre, pa i thënë asaj asnjë gjë, raporton Mirror./Pak sekonda pasi ta kaloni marketingun shfaqen pamjet

Comment here