Lajme

Ana Kauri thumbon konkurrenten e re të Përputhen Olën, ja për çfarë bëhet fjalë

Ditën e djeshme në “Përputhen” u transmetua takimi i Olës dhe Muratit. Sipas Mevlanit, Ola po aktron dhe ka dalë në takime me konkurrentin vetëm për ta ndarë me Sindin./Pak sekonda pasi ta kaloni marketingun shfaqen pamjet

“Mendoj për Olën se kjo është një super aktrim përsa i përket Muratit. Nuk mundesh të jesh kaq i afërt për dy takime, mbi të gjitha kur ti shpreh dhe pëlqime me djem tjerë, që do të dalësh me djem tjerë. Ja arrite ta ndaje nga Sindi. Tani besoj se javën tjetër e parkon aty nga rrjeshti i dytë edhe pastaj e ka në dorë kur t’i dojë”, tha Mevlani.Sht.ype në pjesën e rek.la.mës prit disa seconda edhe ju shfaqet video edhe fotot e lajmit…

Comment here