Lajme

Historia që përloti të gjithë shqiptarët mbrëmë, moderatorja Arbana Osmani e tregon: Ja ç’ndodhi më pas me këta të rinj/ A janë bashkë?

Historia që përloti të gjithë shqiptarët mbrëmë, moderatorja Arbana Osmani e tregon: Ja ç’ndodhi më pas me këta të rinj/ A janë bashkë?

Historia që përloti të gjithë shqiptarët mbrëmë, moderatorja Arbana Osmani e tregon: Ja ç’ndodhi më pas me këta të rinj/ A janë bashkë?
Historia e Ersoneldës dhe Stiljanos e transmetuar ditën e djeshme në emisionin “Dua të të bëj të lumtur” p reku gjithë shqiptarët.
Mirëpo çfarë ndodhi me dy të rinjtë pas daljes nga emisioni?Shtyp reklamen per ti pare video/Pak sekonda pasi ta kaloni marketingun shfaqen pamjet

Përmes një videoje të publikuar në Instagram, Arbana Osmani ka treguar se Ersonelda dhe Stiljano jetojnë bashkë që prej xhirimit të programit dhe se janë shumë të lumtur.
“Unë dhe Ersonaleda që nga dita e emisionit jetojmë bashkë dhe jemi të lumtur. Ju përqafojmë, përshëndesim gjithë publikun faleminderit për mbështetjen”, thotë Stiljano në videon ku shihet i kapur përdore me Ersoneldën.Shtyp reklamen per ti pare video/Pak sekonda pasi ta kaloni marketingun shfaqen pamjet

Comment here