Lajme

Ky është vëllai i Ledianës që po çmend vajzat shqiptare

Ky është vëllai i Ledianës që po çmend vajzat shqiptare
Konkurrentja më bombastike e emisionit Përputhën, është Ledjana Prennga. Ajo ka një shtatë të gjatë dhe format më perfektë të trupit, shkruan infokosova.
Ledjana, zeshkania e cila tashmë është bërë biondin duke kthyer flokët nga të zeza në të hapura, ka arritur të marr shumë zemra nga publiku shqiptarë. Por, vëmendje të madhe po merr edhe vëllai i saj
Një video e cila po qarkullon në rrjete sociale shihet Ledjana me vëllain e ku komentet për të ishin pothuajse pozitive./Infokosova/Shtyp reklamen per ti pare video/Pak sekonda pasi ta kaloni marketingun shfaqen pamjet

Comment here