Lajme

Lutfi Haziri ndan momente të bukura me bashkëshorten

Lutfi Haziri ndan momente të bukura me bashkëshorten
I pari i komunës së Gjilanit, Lutfi Haziri po del të jetë goxha i dashuruar dhe romantik.
Ai dhe bashkëshortja e tij Mirvete Bajrami, përbëjnë dy emra të njohur për publikun kosovar, njëri si politikan me nam, e tjetra si këngëtare.Shtyp reklamen per ti pare video/Pak sekonda pasi ta kaloni marketingun shfaqen pamjet

Edhe pse thonë se kur bëhesh prind dashurinë e çiftit e marrin fëmijët, te çifti Haziri nuk po del të jetë kështu.
Pavarësisht se janë prindër të katër fëmijëve, ata nuk hezitojnë që dashurinë ndaj njëri-tjetrit ta tregojnë edhe në rrjetet sociale.
Ngjashëm ndodhi me postimin e fundit ku çifti shihen duke shkëmbyer puthje shumë pasion, sikur të ishin në fillet e lidhjes së tyre.
Me gjasë Luta, kur është pranë bashkëshortes e harron të gjithë Kosovën./Kosovarja/Shtyp reklamen per ti pare video/Pak sekonda pasi ta kaloni marketingun shfaqen pamjet

Comment here