Lajme

Ndërron jetë në moshën 20-vjeçare modelja e njohur, nuk e fitoi dot betejën me sëmundjen

Studentja Saarah Ahmed vu ante nga sindroma Ehler’s Danlos (EDS), një çrregullim i trashëguar i indeve lidhëse që prek lëkurën, tendonët, ligamentet, enët e gjakut, organet e brendshme dhe kockat./Pak sekonda pasi ta kaloni marketingun shfaqen pamjet

E reja vd iq të enjten pasi përdori platformën e saj sociale për të folur mbi sëmundjen.Nëna e saj krenare Shefaly Begum thotë se tashmë dëshiron të vazhdojë misionin e Saarah për të njohur më shumë njerëzit me sëmundjen EDS.Saarah, nga Carlisle, studionte sociologji e psikologji në shkollë të mesme./Pak sekonda pasi ta kaloni marketingun shfaqen pamjet

Comment here