Lajme

Shpat Kasapi Poston Foton Më Të Ëmbël Krahë Nuses Së Tij

Shpat Kasapi Poston Foton Më Të Ëmbël Krahë Nuses Së Tij

Shpat Kasapi Poston Foton Më Të Ëmbël Krahë Nuses Së Ti
Shpat Kasapi dhe Selvije Jao janë kurorëzuar përmes kurorëzimit fetar
Ata kanë treguar se nuk kanë ndonjë plan për dasmë për shkak të pandemisë.
Selvija është ajo që sjell më shumë fotografi për publikun.Shtyp reklamen per ti pare video/Pak sekonda pasi ta kaloni marketingun shfaqen pamjet

Ndërsa, këtë herë ishte Shpati që e postoi foton e ëmbël me nusen./Infokosova/

Comment here