Lajme

Genta Ismajli na prezantoi më në fund me të motrën/ Do habiteni sa të bukur e ka

Ajo ka edhe dy motra tjera Andën dhe Manin, të cilat jo rrallë herë kanë qenë temë e mediave rozë, shkruan “Kosovarja”.
E sot është Anda ajo e cila feston ditëlindjen, meqë rast as Genta nuk e kurseu urimin për të.
“Urime ditëlindjen motra ime e bukur” , ka shkruan këngëtarja sipër fotos së Andes e cila shfaqet në top formë./Kosovarja/Shtyp reklamen per ti pare video/Pak sekonda pasi ta kaloni marketingun shfaqen pamjet

Comment here