Lajme

Me flokë të shkurta dhe pa shami, kështu duket në realitet Feridja e serialit “Mos ma lësho dorën”

Seray Gözler është aktorja shumë e njohur e kinematografisë turke. Ndonëse luajti edhe në shumë filma e seriale të tjera, roli që e bëri shumë të njohur në publik është ai i ‘Ferides’ në serialin ‘Mos ma lësho dorën’.
Me këtë rol ajo u bë shumë e njohur edhe në publikun shqiptar.
Ndonëse në serial ajo shfaqet si një grua e moshuar, në realitet ajo nuk duket aspak e tillë.Shtyp reklamen per ti pare video/Pak sekonda pasi ta kaloni marketingun shfaqen pamjet

Feridja duket një grua zonjë në jetën reale.

Comment here