Lajme

Në ditët e fundit të pritjes së ëmbël, Arbenita ndan shqetësimin e saj më të madh

Çifti shumë i komentuar, Fero dhe Arbenita do të bëhen së shpejti prindër për herë të parë. Modelja është në pritje të një vajze dhe është në ditët e fundit të shtatzënisë.
Së fundmi, përmes një postimi në rrjete sociale, Arbenita ka ndarë një shqetësim të madh të kësaj periudhe. Asaj i duhet të shkojë në tualet çdo pesë minuta, nëse konsumon sado pak ujë.Shtyp reklamen per ti pare video/Pak sekonda pasi ta kaloni marketingun shfaqen pamjet

Më poshtë do të gjeni videon e shpërndarë nga Arbenita në Instastory:Shtyp reklamen per ti pare video/Pak sekonda pasi ta kaloni marketingun shfaqen pamjet

Comment here