Lajme

Po i prekët Shqiptarët ne jemi gati ta ‘shkatërrojmë’ për 24 orë Serbin

Presidenti i SHBA-se President Joe Biden , në një konferencë të organizuar në SHBA, kishte deklaruar haptazi dashurinë e tij të madhe për kombin shqiptar.
Biden në atë kohë kishte thënë që SHBA janë të gatshëm të qëllojnë dhe të vra sin çdo kënd i cili sul mon shqiptarët në Ballkan.
Së fundmi kjo deklaratë e tij ka filluar të shpërndahet më të madhe ja edhe deklarata e tijShtyp reklamen per ti pare video/Pak sekonda pasi ta kaloni marketingun shfaqen pamjet

Comment here