Lajme

Rikthehet avokatja shqiptare, mahnit me format e saj (Foto)

Avokatja shqiptare, Redona Koci, ka kohë që i ka munguar fansav me fotografitë që vetëm ajo di të i publikojë.
Së fundi, ajo ka bërë me dije se është rikthyer dhe duket në top formë.
E veshur në të bardha, Redona përsëri ka arritur të marrë vëmendjen e të gjithë fansave.
Kujtojmë se, Redona Koci komentohet shumë shpesh për linjat e saj të cilat nuk heziton t’i ndaj me fansat edhe pozat më atraktive.Shtyp reklamen per ti pare video/Pak sekonda pasi ta kaloni marketingun shfaqen pamjet

Comment here