Lajme

Sa janë rritur fëmijët e Medës, këngëtari publikon foton e bukur familjare/ Zot bekoje këtë familje të mrekullueshme

Meda është një ndër fytyrat që tërheqë shumë vëmendje rreth jetës familjare.
Ai me postime të ndryshme, gjithmonë qëndron në krye të mediave rozë, shkruan “Kosovarja”.
Pasi që shetiten në vende të ndryshme, ai dhe Lulja nd ajnë momente të shumta për ndjekësit që kanë.
Edhe sot, në këtë ditë vikendi ata bashkë me fëmijët shihen që kanë vizituar një vend të mrekullueshëm.Shtyp reklamen per ti pare video/Pak sekonda pasi ta kaloni marketingun shfaqen pamjet

Për më shumë, e dëshmon imazhi në vijim.

Comment here