Lajme

Vjen reagimi i Elvis Naçit pas ngjarjes dje në Xhami që rrëqethi shqiptarët

Vjen reagimi i Elvis Naçit pas ngjarjes dje në Xhami që rrëqethi shqiptarët

Elvis Naçi ka reaguar për pla gosjen e 5 besimtarëve myslimanë në xhaminë “Dine Hoxha” ditën e djeshme tek rruga e Kavajës në Tiranë.
Përmes një postimi në Facebook, ai bën thirrje për mbizotërimin e qetësisë dhe paqes në këto ditë Ramazani. Elvis Naçi më tej uron shërim të shpejtë për 5 të pla gosurit, të cilët u su lmuan dje brenda xhamisë në Tiranë.Shtyp reklamen per ti pare video/Pak sekonda pasi ta kaloni marketingun shfaqen pamjet

Comment here