Lajme

Kallashi nuk njeh limit, futet ne lokal pa të brendshme

Valltarja e njohur kosovare, Kallashi, ka kohë që nuk është aktive në këtë profesion.Ajo duket se po e shijon më shumë jetën se sa punën, /Pak sekonda pasi ta kaloni marketingun shfaqen pamjet

Kallashi njihet për format e saj perfektë të trupit dhe për jetën luksoze të cilën e jeton.Gjithmonë shihet unike dhe shumë e zjarrtë.Një fotografi të publikuar nga grimuesja e saj, shihet se Kallashi ka shkuar pa të brendshme dhe shumë, shumë e zjarrtë.E po kjo është Kallashi/Pak sekonda pasi ta kaloni marketingun shfaqen pamjet

Comment here