Lajme

Dasma shqiptare në Stamboll dhe nusja duke e bërë shqiponjën

Për shqiptarët që jetojn në Turqi deri më tash janë bërë shumë emisione dokumentare.Shtyp reklamen per ti pare video/Pak sekonda pasi ta kaloni marketingun shfaqen pamjet
Por një ndër gazetarët më aktive për të prezantuar jetën e shqiptarëve në Turqio padyshim është gazetarja Mimoza Elezi e cila është e angazhuar në RTSH-3.Shtyp reklamen per ti pare video/Pak sekonda pasi ta kaloni marketingun shfaqen pamjet

Në një video të publikuar në kanalin zyrtar të gazetares mund të shihet shihet një dasëm në Stamboll ku dhëndri dhe nusja janë shqiptarë
Me ritmin e këngës Oj Kosovë oj nëna ime, nusja dhe shumë mysafir e bëjnë edhe shqiponjën me duar.Shtyp reklamen per ti pare video/Pak sekonda pasi ta kaloni marketingun shfaqen pamjet

Comment here