Lajme

Ndërron jetë kryeinfermierja e Klinikës Infektive në QKUK

Pas një sëmundje të rëndë, sot ka v dekur kryeinfermierja e Klinikës Infektive në QKUK, Nerxhivane Konushevci.
Lajmin e hidhur e ka bërë të itur Oda e Infermierëve Të Kosovës.
Ky është postimi i plotë:Shtyp reklamen per ti pare video/Pak sekonda pasi ta kaloni marketingun shfaqen pamjet

Të dashur Infermierë, Mami dhe Profesionistëve tjerë shëndetësorë
Oda e Infermierëve, Mamive dhe Profesionistëve tjerë shëndetësorë është njoftuar me pikëllim të thellë se pas një sëmundje të rëndë ka ndërruar jetë kryeinfermierja e repartit e Klinikës Infektive Nerxhivane Konushevci (1962).

Në emër të Odës së Infermierëve të Kosovës, familjes së të ndjerës dhe gjithë̈ kolegëve, iu shprehim ngushëllimet më të thella me rastin e v dekjes së parakohshme të koleges Konushevci, e cila dha një kontribut të çmuar në shërbim të pacientëve.Shtyp reklamen per ti pare video/Pak sekonda pasi ta kaloni marketingun shfaqen pamjet

Comment here