Lajme

Deklarata e fortë e 16-vjeçares: I dashuri nuk më besonte se jam e vi’rgjër, çfarë më bëri ishte…!!

Deklarata e fortë e 16-vjeçares: I dashuri nuk më besonte se jam e vi’rgjër, çfarë më bëri ishte…!!
“I dashuri im mendon se po gënjeja kur i thash se jam e vi.rgjër, sepse nuk pata gj.akderdhje herën e parë që bëmë se.ks bashkë”, shkruan në rubrikën “Dear Deidre” të “The Sun” një adoleshente…Shtyp reklamen per ti pare video/Pak sekonda pasi ta kaloni marketingun shfaqen pamjet

“Unë jam 16 vjeç dhe ai 18 vjeç, dhe kemi tre muaj që kemi nisur të dalim bashkë. Ai tha që nuk është e mundur që unë të jem e vir.gjër, sepse nuk isha e ndrojtur kur bëmë se.ks, por kjo sepse ndihesha mirë me të. Tani ai thotë se po gënjej dhe se kam bërë se.ks me djem të tjerë. Ndihem tmerrësisht keq dhe nuk di çfarë të them ose të bëj që ai të më besojë
Në lidhje me këtë ngjarje, “Dear Deidre” tha: “Ky është problemi i të dashurit tuaj, jo i juaji. Ai është i pasigurt dhe nuk ka asnjë ide se si funksionon trupi i një gruaje. Jo çdo grua ka gjakderdhje herën e parë. Mos e pranoni këtë trajtim, sepse do të dëmtojë vetëvlerësimin dhe besimin tuaj. Mendohuni mirë nëse doni të qëndroni me të”.Shtyp reklamen per ti pare video/Pak sekonda pasi ta kaloni marketingun shfaqen pamjet

Comment here