Lajme

Granit Xhaka bëhet baba për herë të dytë dhe i vendos vajzës emër shumë të veçantë

Granit Xhaka dhe bashkëshortja e tij Leonita janë bërë prindër për herë të dytë. Leonita ka sjellë në jetë një vajzë dhe Graniti ka publikuar foton e parë me të bijën duke zbuluar emrin e veçantë që kanë zgjedhur për të.
“Nuk kam më vetëm një princeshë të bukur, tan kam dy. Laneya Xhaka 24/04/2021”, ka shkruar Graniti.Shtyp reklamen per ti pare video/Pak sekonda pasi ta kaloni marketingun shfaqen pamjet

Comment here