Lajme

Histori/ Burrit I Thash “Po Shkoj Ne KS Te Familja”, Por Shkova Ne Greqi Me T’dashurin Se Jam Ftof Prej Burrit Dhe…

Burrit tem i thash qe po du me shku nks npushim edhe ai ma nxjerrj bileten na kem shpi e banes nprishtin e i thash po du me shku banes me kalu kete pushim me familjen tem ai tha okey ska problem kisha pare tmija qe kam punu edhe burri ma dha nje shum e mjaftueshme sa mu knaq nks./Pak sekonda pasi ta kaloni marketingun shfaqen pamjet

Me kit djalin qe jam lidhje ai ishte i Pejes por i thash qe jam ne pushim e ai tha po vi edhe une me ty, pak u frikesova se npr familjen e kam e thash pom sheh kush me to e tani e bonem plan me shku Greqi burrit i thash qe po shkoj me shoqe po ai sma prishke qefin per sen hiq./Pak sekonda pasi ta kaloni marketingun shfaqen pamjet

Comment here