Lajme

LAJMI I FUNDIT – Arbenita sot lindi femijen, kurse i v.diq..

SIpas informatave ne redaksin tone, babai i modeles se njohur Arbenita Ismajli para pak castesh ka nderruar jete,/Pak sekonda pasi ta kaloni marketingun shfaqen pamjet

Babai i modeles Arbenita Ismajli i cili ishte tregtar disa dit me rradhe kishte vuajtur nga semundja e njohur Covid i cili ishte i shtrire disa dite ne spital dhe ka humbur betejen. Presim konfirmim nga modelja e njohur Arbenita per kete lajm./Pak sekonda pasi ta kaloni marketingun shfaqen pamjet

Comment here