Lajme

Nami sot në ”Për’puthen”/ Ndriçimi çohet të puth Stelën në buzë, habit me veprimin ajo

Gjatë debat eve të fo rta mes Armandos dhe Ndriçimit, ky i fundit përpiqet të puthë Stelën.
Armando a kuzoi Ndriçimin dhe konkurrentë të tjerë se takohen jashtë studios dhe thurin intriga me njëri-tjetrin dhe publiku duhet ta dijë.
Ndriçimi shprehet se “Armando e ka personale me të ngaqë ka përqafuar Stelën”. Në debat e sipër, ai thotë Stelës: Ta puth pak në buzë. Stela shmanget dhe kështu ai i jep një puthje në faqe.

Armando ka qenë më parë në takim me Stelën, por nuk shkoi mirë dhe Stela tha se nuk i jepte energji të mirë, e bëri të ndihej keq dhe në siklet.

Comment here