Lajme

Në qershor bëhet 65 vjeçe, Luljeta që po kërkon burrë flet pasi i doli çdo gjë sheshit: As që çaj kokë fare

Në qershor bëhet 65 vjeçe, Luljeta që po kërkon burrë flet pasi i doli çdo gjë sheshit: As që çaj kokë fare
Një nga konkurrentet që spikati në programin “Për’puthen 40+” është Luljeta nga Fieri, e cila nuk njeh komplekse për mënyrën e të folurit, aq sa u shpreh se do e gjente burrin kur t’i ndizej llamba.
Mirëpo, duket se Luljeta nuk paska komplekse as me veprimet e saj. Së fundmi në një video amatore shfaqet Luljeta e cila zhvishet brenda një autobusi. Ajo shihet teksa heq bluzën edhe pse autobusi është i tejmbushur.Shtyp reklamen per ti pare video/Pak sekonda pasi ta kaloni marketingun shfaqen pamjet

Zonja Luljeta është një nga ato personazhe që nuk e kanë fare kompleks moshën dhe vishet në mënyrë eks travagante.
Për të folur rreth kësaj video, 64-vjeçarja ishte dje në një lidhje të drejtpërdrejtë me emisionin “Shqipëria Live”, ku tregoi se si qëndronte e vërteta e saj. Ajo rrëfen se ka qenë në një udhëtim vetëm me femra, ku vetëm shoferi ka qenë burrë.
“Ishim në një ekskursion në Shkodër. Ja kaluam aq mirë. Ishim vetëm gra dhe kënduam e kërcyem. Në një moment pata vapë dhe u zh vesha. Shoqja më ndihmoi që të hiqja bluzën. E këtë moment e kanë filmuar dhe bërë pub like. Unë nuk dija gjë, veç kur më thanë se është në rrjet. Nuk e di kush e ka bërë këtë veprim. Video ka kohë që është publikuar. Kam njerëz gjithandej dhe nuk ju vjen mirë, se unë nuk e çaj kokën se kjo jam”, tha Luljeta.Shtyp reklamen per ti pare video/Pak sekonda pasi ta kaloni marketingun shfaqen pamjet

Comment here