Lajme

Notari bën një “vrapim të çmendur” në një plazh në Zelandë të re, ndërsa dy peshkaqenë afrohen te thembrat e tij..

Ky është momenti i tmerrshëm kur një notar “vrapon me shpejtësi” për të dalë nga oqeani ndërsa dy peshkaqenë “afrohen te thembrat e tij”.
Sipas mediave të huaja, ai po shijonte një zhytje në Beachhope Beach, 90 minuta në lindje të Rotorua në Zelandën e Re në fund të janarit, kur pushuesit filluan të bërtasin ‘peshkaqen, peshkaqen’.Shtyp reklamen per ti pare video/Pak sekonda pasi ta kaloni marketingun shfaqen pamjet

Incidenti i tmerrshëm u regjistrua nga 15-vjeçarja Eliza Squire, e cila po qëndronte në Parkun e Festave Ōhope Top 10.
Por notari doli rastësisht nga aty, pasi ishte nën ujë dhe nuk ishte në gjendje të dëgjonte vendasit që bërtisnin me të madhe nga rëra.
Ai më pas eci ngadalë përmes ujit të detit, ndërsa peshkaqenët shihen tmerrësisht afër tij para se të kthehen papritur.
Ndërsa ai arrin më afër tokës, njerëzit e tjerë me rroba banje, përfshirë një djalë të ri, tregohen duke vështruar drejt tij, për të parë peshkaqenët.Shtyp reklamen per ti pare video/Pak sekonda pasi ta kaloni marketingun shfaqen pamjet

Comment here