Lajme

Pamjet virale, i riu shqiptar futet me makinë në market për të blerë (Foto)

Një i ri nga Deçani ka bërë një veprim, që ka marrë vëmendje.
Ai ka hyrë me veturë në një lokal, meqenëse ka përtuar që të dal jashtë veturës e të k
Por, duket se e gjitha kjo ishte e orkestruar dhe ishte thjesht shaka mes shokëve.Shtyp reklamen per ti pare video/Pak sekonda pasi ta kaloni marketingun shfaqen pamjet

Comment here