Lajme

Po ju a mendoni se ngjajnë? Fansat gjejnë sozinë e Antonelës së Për’puthen (Foto)

Ndjekësit e rrjeteve sociale kanë konstatuar se dy vajza të njohura të ekrani duken pothuajse njëlloj.
Bëhet fjalë për modelen e njohur, Atalanta Kërçyku, ish-konkurrenten e ‘She is on Top’, e cila tashmë është pjesë e programit “Procesi Sportiv’ dhe konkurrenten e Për’puthen, Antonela Berishajn.
Të dyja vajzat kanë një ngjashmëri të madhe, duket sikur kanë po të njëjtën fytyrë, por pa lënë pas edhe dukjen fizike, por edhe modelin e flokëve.Shtyp reklamen per ti pare video/Pak sekonda pasi ta kaloni marketingun shfaqen pamjet

Comment here