Lajme

Si është të kesh për vjehërr Sali Berishën? Përgjigjet modelja e njohur shqiptare (FOTO)

Armina Mevlani tregon se si është të kesh një vjehërr si Sali Berisha. Modelja e njohur shqiptare, Armina Mevlani, prej vitesh është në lidhje me djalin e ish-kryeministrit të Shqipërisë, Sali Berishës, Shkelzenin.
Ajo ka një lidhje të veçantë me Shkelzenin, dhe ka treguar ndër vite se ruan raporte shumë të mirë edhe me fëmijët e tij nga martesa e parë.
Armina ndërkohë u ka shuar kureshtjen disa prej ndjekësve të saj në rrjetin social Instagram, duke iu përgjigjur pyetjeve për jetën private që ata i parashtruan në rrjetin social “Instagram”.Shtyp reklamen per ti pare video/Pak sekonda pasi ta kaloni marketingun shfaqen pamjet

Comment here