Lajme

‘Tërbohet’ Nusja E Sali Berishës! Ulet Në Gjunjë Dhe I Bashkohet Sfidës: Jam E Egër!

Armina Mevlani i është bashkuar sfidës në TikTok dhe ka ardhur me një kërcim pro vokues.
TIRANË- Bloggerja Armina Mevlani ka zgjedhur se si të heqë stresin në këto ditë.
Sfida më e re në rrjete sociale, TikTok, ka marrë vëmendjen e jo pak personazheve të shoëbiz-it shqiptar, mes tyre dhe atë të Armina Mevlanit.
Duke bërë Twerk dhe duke bërë lëvizje pro vokuese para kameras, Armina Mevlani ka ndarë në rrjete sociale videon, ku bën lëvizjet se nsuale, ndërsa në një moment ulet dhe në gjunjë.
“Jam e egër”– ka shkruar Mevlani bashkëngjitur videos së saj… //Sht.ype në pjesën e rek.la.mës prit disa seconda edhe ju shfaqet video edhe fotot e lajmit…Shtyp reklamen per ti pare video/Pak sekonda pasi ta kaloni marketingun shfaqen pamjet

Comment here