Lajme

A është Enca beqare? Këngëtarja jep përgjigjen befasuese

A është Enca beqare? Këngëtarja jep përgjigjen befasuese..
Këngëtarja shqiptare Enca Haxhia ka fansa të shumtë që duan të dinë përveç jetës profesionale po edhe atë private..
Në një pyetësor që hapi në Instagram, ajo kërkoi nga ndjekësit të shprehin se çfarë duan të dinë
Si shpesh herë edhe kësaj radhe iu bë pyetja për statusin e saj.Shtyp reklamen per ti pare video/Pak sekonda pasi ta kaloni marketingun shfaqen pamjet

“A jeni në lidhje me dikë?” ishte pyetja të cilës i’u përgjigj.
“Jam beqare, e lumtur dhe e përmbushur”, duke e shoqëruar me një emoji të ëngjullit./Indeksonline/Shtyp reklamen per ti pare video/Pak sekonda pasi ta kaloni marketingun shfaqen pamjet

Comment here