Lajme

Bυrri im ka ndεrru jet,por u bera nυsja e kunαtit pa dαshjen time dhe sot…

Burri im ka nderru jet,por u bera nusja e kunatit pa dashjen time dhe sot…-Pershendetje, nese bon pa emer ish kon mire sepse shume kom nevoj per mu shpreh sepse nuk e kom kerkon qe mem kuptu as perkrahjen e familjes nuk e kom. Jom met shume keq ne nje pozit shume tpa lakmushme qe as armikun tem ma tmadhin skisha pas qef me pa qashtu.Shtyp reklamen per ti pare video/Pak sekonda pasi ta kaloni marketingun shfaqen pamjet

Jom nje gru qe ka qene e martume per njerin ma tmrekullushme nbote. Krejt i dojm partneret tan ama une shume e kom dasht burrin tem po fatkeqsisht Zoti ma ka marr prej ksaj bote se tasht nuk jeton ma. Ka bo ndeshje mas 1 vit martes edhe ma une skom mujt kurr me besu qe muj me dasht kerkon qashtu ashtu siq e kom dasht burrin tem. U kon njeri i urt, i qete, i ndegjushem, i kuptushem me tonat.Shtyp reklamen per ti pare video/Pak sekonda pasi ta kaloni marketingun shfaqen pamjet

Ska pas dite qe jom qu prej gjumit qe sja kemi shpreh njani tjetrit dashnin edhe jo qe ishim frike te martum sepse kemi pas lidhje tgjat para martese po ska pas njeri qe mka flejt ne shpirt mem kuptu sikur aj. Ska pas njeri qe ka mujt mem shti me bo diqka kunder tij ose me u perla me to sepse fjalt e tjerve si kem shti kurr nvesh.

Jemi kon qift i fort edhe ska pas ma tdashurum se sa na. Kur me ka vdek burri une e kom bo men qe tasht duhet mi kap senet e mija edhe mu kthy te familja mirepo, planet kan qene ndryshe edhe prej familjes tem edhe familja tij. Per fat keq, na ka qu neve Zoti hise ni vlla budall qe e ka drogaxhi me tonat tzeza. Si nata me diten nkrahasim me burr temin o Zot ski qka sheh ma shume rrrin i drogum se sa i kfjellt.

Krejt idiot edhe plus sjelljet katastrof ndaj familjes si vjehrrit si vjehrres, mo mu e burrin tem sna bojke hesap hiq na ishem magjup per to. Kur u kry e pamja e burrit tem ja nisa mi palu teshat nkofer qe mu kthy te familja jem, skish shanca ma me nejt aty pa burr po vjen vjehrra edhe pom nal po thot prit bije kadal mos u gut ta dho ni propozim kqyr nese tpelqen. Thash qfare propozimi?

Tha tasht je met vejushk shtir o me tmarr ty dikush ma, ma mire kap martohu me kunatin edhe mos u largo prej shpis oj bije se ky tkupton edhe mundesh me met prap me neve. O Zot mu rrotullu bota nqat minut thash a koka tranu kjo gru a qka? Thash kuku a hala me qat kohe je a ? Tu menu une qe o tu bo hajgare.

Comment here