Lajme

Kjo fytyr publike ishte i dashuri i Bora Zemanit, me të cilin ka dhe një djalë

Prezantuesja e emisionit më të shikuar të momentit ‘Përputhen’, tash e sa kohë është më e përfolura në mediat rozë.
Duke pasur një trup fantastik, Bora merr gjithmonë vëmendje për fotot e saj të cilat i publikon në llogarinë e saj instagram, shkruan infokosova.
Por, a e dine se Bora Zemani më parë ka qenë duke bashkëjetuar me dj më të njohur të vendit, me të cilin e ka edhe një djalë të quajtur Albor.Shtyp reklamen per ti pare video/Pak sekonda pasi ta kaloni marketingun shfaqen pamjet

Comment here