Lajme

LAJMI FUNDIT / 300 euro do ti takojne seciles familje. Ja se si

Javën e ardhshme do të kalojë l igji për rimëkëmbje ekonomike.Ndë,rsa nga këtu ka premtuar se në javën e ardhshme do të kalohet l igji për rimëkëmbje ekonomike dhe do të definohen të çështjet, ku përfshihen mjetet që do të mar rin qytet,arët nga kursimet e tyre por edhe leh,tësira të tjera që do të bëhen për bi ,zneset.Shtyp reklamen per ti pare video/Pak sekonda pasi ta kaloni marketingun shfaqen pamjet

Comment here