Lajme

Pamje të Ushtris se Kosovës në Mitrovicën e veriut

Keto jan pamjet që po i bën krenar gjithë Shqiptarët, Nuk është film, por është Ushtria e Kosovës.Një video e postuar ne rrjete dhe e shprendar, tregon si Ushtria e Kosovës ka zhvilluar përgaditje.
Pamjet duken si të jenë skena filmash, por megjithatë ato janë reale ku shihet Ushtria e Kosovës duke bë përgaditje.Shtyp reklamen per ti pare video/Pak sekonda pasi ta kaloni marketingun shfaqen pamjet

Comment here